بیاموزید که چگونه با استفاده از این آموزش صندلی ناهار خوری DIY بدون سر و صدا ، شامل عکس های مرحله به مرحله و برنامه های قابل چاپ ، صندلی های ناهار خوری دلخواه خود را بسازید.

صندلی ناهار خوری اثاثه یا لوازم داخلی DIY
سلام به همه. همانطور که در اوایل این هفته گفتم ، من درمورد نحوه ایجاد صندلی های پارسون برای جدول مزرعه DIY خود به اشتراک می گذارم. من واقعاً می خواستم هنوز سعی کنم در صندلی ها نیز پس انداز کنم ، اما نتوانستم چیزی را پیدا کنم که مطابق با میز ما باشد ، پارچه ای را که دوست داشتیم داشته باشد ، یا این یک بازو و پا نبود. هر یک از این صندلی ها برای ساخت هر کدام حدود 40 دلار هزینه دارند. بیشترین هزینه مربوط به پارچه بود. پارچه دکوراسیون منزل ارزان نیست ، اما من این را در Hobby Lobby پیدا کردم. من می خواستم چیزی باشد که دکوراسیون منزل ما را تکمیل کند و لکه هایی از انگشتان کوچک کثیف نشان نمی دهد. برنامه های این صندلی ها را یک بار دیگر از افسانه آنا وایت پیدا کردم. برنامه های او عالی است ، اما من چندین اصلاح را برای مناسب تر کردن نیازها و خواسته های خود انجام دادم. براساس پست لاف دیگر ، من برای صندلی های صندلی و پشت و همچنین پاهای عقب از 2×3 استفاده کردم. همچنین ارتفاع پشتی صندلی را به 22 اینچ افزایش دادم و زاویه پشتی را از 15 درجه به 5 درجه تغییر دادم. من می خواستم آنها کمی سرسخت تر بنشینند چون آنها صندلی های ناهار خوری رسمی در میز ناهار خوری نه چندان رسمی ما هستند 🙂

قاب صندلی ساختمان 1

صندلی تالار

اولین قدم جمع آوری صندلی های صندلی است. من از Kreg Jig خود استفاده کردم تا حفره های جیب را در قطعات صندلی خود سوراخ کنم. با استفاده از 2 پیچ جیب 1/2، ، طرفین صندلی ها را به هم پیچ کردم. این تقریبا سخت ترین قسمت بود. تثبیت پشت به منظور پیچاندن همه به هم کمی مشکل بود.

سمت صندلی مونتاژ شده است
اتصال صندلی های صندلی
پس از وصل شدن دو طرف و پشت ، بار دیگر صندلی های پایین و عقب را با 2 پیچ جیب 1/1 attach وصل کنید.

پاهای صندلی ساختمان
بعد ، شروع به ساختن پاها خواهید کرد. اطمینان حاصل کنید که هنگام جمع کردن پاها ، سوراخ های جیب را برای اتصال آن به صندلی که در جهت صحیح قرار دارد ، دارید. من چند بار نزدیک شدم که آن اشتباه را انجام دهم 🙂

پایه صندلی مونتاژ
با وصل کردن پیش بندهای جلو و عقب ، ساختن پاها را تمام کنید.

صندلی و پایه صندلی مونتاژ شده است
قاب اسکلت صندلی در اینجا قرار دارد.

اتصال صندلی به پایین و عقب
از تخته سه لا از 1/2 /2 برای پشتی صندلی و پایین استفاده کردم. همچنین برای پایین صندلی ها می توانید از توری جوت (موجود در فروشگاه های اثاثه یا لوازم داخلی پارچه) استفاده کنید. شوهرم بعد از چند ماه نشستن در اینها ، فکر می کند ما باید با توری جوت می رفتیم تا صندلی کمی احساس بهاری شود (حتی این یک کلمه است؟). ممکن است در صورت تعویض قسمت زیرین تخته سه لا را برای توری ببندم. یک روز… بعد از اینکه تمام صندلی ها را جمع کردم ، پایه ها را با رنگ آمیزی Minwax Provencial و Minwax Polycrylic به پایان رساندم. بدون نیاز به اتمام صندلی از آنجا که با پارچه پوشانده خواهد شد.